Okuliare_100percent_uvodnyZákladnou doplnkovou výbavou každého motojazdca sú najmä prilba a okuliare. Či už ste hobby alebo profi jazdec okuliare sú jednoducho neodmysliteľné. Ako si správne vybrať? Medzi jedny z najobľúbenejších ride okuliarov patria hlavne okuliare 100%. Prečo?  Posúďte sami.

 

 

Spoločnosť 100% kladie dôraz na to, aby každý užívateľ 100% bol s nimi aj na 100% spokojný. Preto ich dizajn a konštrukčný materiál je flexibilný, odolný, no najmä komfortný.

 

Okuliare 100% sú vyrábané v 3 základných modeloch: STRATA, ACCURI, RACECRAFT. Od základnej rady STRATA, až po profesionálne okuliare RACECRAFT ponúkajú okuliare 100% komfort a praktickosť zároveň. Ich najväčšou výhodou je maximalizovaná šírka zorného uhla. To poskytuje každému jazdcovi možnosť mať jedinečný výhľad – bez bočného obmedzenia, čo ocení ako profi, tak aj hobby jazdec.

 

Rám je vyrobený z odolného uretánu, ktorý je výborne flexibilný a aj pri vysokom zaťažení nepraská. Vnútorné olemovanie rámu antialergickou, komfortnou, 3vrstvou penou je samozrejmosťou. Tvarovanie rámu a peny zamedzuje zahmlianiu, prípadne stekaniu potu do očí. Dynamický dizajn sadne do výrezu štandardných prilieb. Profi rada okuliarov 100% RACECRAFT sú dodávané aj s odnímateným ochranným krytom na nos. okuliare_100percent_8Model ACCURI a RACECRAT majú 45mm široký popruh (STRATA 40mm), vďaka čomu lepšie drží na prilbe, z vnútornej strany sú silikónové pásiky, ktoré pevne držia okuliare a nezošmykujú sa.

 

Sklá okuliarov vyrobené z kvalitného LEXANU majú špeciálnu úpravu proti poškriabaniu (ANTI-SCRATCH), zamedzujú zahmlievaniu (ANTI-FOG) a majú predprípravu (piny) pre strhávačky. Veľkou výhodou okuliarov 100% je práve tvar skiel, ktoré sú pre všetky modely rovnaké – vďaka čomu je možné bez problémov sklo vymeniť za nové, prípadne nahradiť číre sklo zrkadlový.  Všetky modely sú dodávané s praktickým vreckom z mikrovlákien pre bezpečné skladovanie a čistenie. Varianty so zrkadlovým prevedením sú dodávané s ešte jedným čírym sklom, ktoré je zahrnuté v cene.

 

Okuliare 100% majú širokú škálu náhradných dielov a teda nie je problém doobjednať si rôznofarebné zrkadlové skla, číre sklá, či špeciálne upravené sklá pre jazdu v noci, či nepriaznivých podmienkach. Rovnako tak je tento servis zabezpečený aj pre juniorské modely okuliarov.

 

Hobby a aj profi jazdec si zo širokej farebenej ponuky 100% určite vyberie :)

 

 

 

okuliare_100percent_1

okuliare_100percent_2

okuliare_100percent_7

 

Späť na RADY a NÁVODY