Rady a návody
Okuliare 100% - profi vs. hobby okuliare?

Okuliare_100percent_uvodnyZákladnou doplnkovou výbavou každého motojazdca sú najmä prilba a okuliare. Či už ste hobby alebo profi jazdec okuliare sú jednoducho neodmysliteľné. Ako si správne vybrať? Medzi jedny z najobľúbenejších ride okuliarov patria hlavne okuliare 100%. Prečo?  Posúďte sami.

Ďalšie informácie...
 
Aký variátorový remeň pre štvorkolku?
variatorove_remene_pre_stvorkolky_2Hľadáte variátorový remeň pre štvorkolku, ale neviete si vybrať, ktorý bude vhodný? Na trhu  nájdete nielen originálne variátorové remene pre štvorkolky, ale aj rôzne náhrady. Ako sa v nich vyznať a vybrať si ten správny?
Ďalšie informácie...
 
Aký motorový olej do štvorkolky / motorky?

motorovy_olej_pre_stvorkolky_2Hľadáte vhodný motorový olej pre štvorkolku / motocykel, ale neviete ako si správne vybrať? Pokiaľ Vám na Vašom stroji záleží mali by ste sa zamyslieť aký motorový olej Vám zaistí výborný výkon a minimalizuje opravy motora. Vybrať si minerálny olej, plnú alebo polosyntetiku? Aká viskozita je vhodná pre motorky / štvorkolky?  Ako často olej meniť?

Ďalšie informácie...
 
Ako si vybrať pneumatiky pre štvorkolku, QUAD, ATV, UTV
ako_urcit_pneumatiku_na_stvorkolku_hlSprávna pneumatika je základným predpokladom pre maximálne využitie Vašej štvorkolky. Každá pneumatika výrazne ovplyvňuje jazdné vlastnosti, trakciu, stabilitu a kontrolu nad štvorkolkou na ceste alebo v teréne. Na trhu existuje množstvo pneumatík určených pre úžitkové, či športové štvorkolky. Ako si správne vybrať vhodnú pneumatiku? A ako správne čítať rozmer pneumatík pre štvorkolky?
Ďalšie informácie...
 
« ZačiatokPredch123456ĎalejKoniec »

Stránka 1 z 6